Ako Objednať

Rýchly postup ako objednať
portfolio

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pár rýchlych otázok a odpovedí ako objednávať s Prokast-Sk.

portfolio

Ako si môžem objednať vaše služby?

Záleži od typu služby, objednávký vieme prijať osobne, telefonicky alebo emailom.

Ako dlho trvá tlač, výroba reklamných predmetov a dodanie objednávky?

Každa objednávka je iná, a záleží od kvantiny, rozmeru a ďalšich faktorov. Prokast-SK sa snaží, každú objednávku vybaviť čo najrýchlejšie k spokojnosti zákazníka. Pošlite nám vašu špecifikáciu a my vám obratom pošleme ako dlho bude dodanie a výroba trvať.

Koľko bude stáť moja objednávka?

Cena každej objednávky alebo služby zavisí od rôznych faktorov. Ak nám pošlete vašu špecifikáciu, obratom vám pošleme nezáväznú cenovú ponuku.

Potvrdil som cenovú ponuku, čo ďalej?

Je čas nám poslať vaše tlačové výstupy a prílohy do tlače. Prosím, vždy si skontrolujte váš obsah, gramatiku a všetky detaily. Za prípadné chyby nezodpovedáme.

Budú moje prílohy pred tlačou skontrolované?

Za obsah ako aj prípadné chyby nezodpovedáme. Preto je dobré si všetko pred odoslaním skontrolovať. V prípade, že vaša príloha nebude spĺňať požadované tlačové štandardy, farebné výstupy, spadávky a pod. vás upovedomíme. V tomto prípade, sa dodanie môže o túto dobu predĺžiť.

Doručenie objednávky

Všetky objednávky doručujeme osobne na doručovaciu adresu. Doručenie, prípadnú aplikáciu alebo inštaláciu vieme časovo prispôsobiť vašim potrebám.

Aký formát tlačových súborov a predlôh akceptujete?

V prípade tlačových výstupov akceptujeme formát PDF, vo veľmi ojedinelých prípadoch .DOCX. Prosím dodržujte spadávku 2mm pri bežných rozmeroch. Pri veľko-formátovej tlači, sa prosím informujte o veľkosti spadávky. Kvalita rozlíšenia by mala byť minimálne 300dpi. Pri nižšom rozlíšení bude kvalita tlače nižšia, za nižšiu kvalitu v tomto prípade nezodpovedáme. Všetky texty by mali byť zmenené do kriviek a farebný výstup do CMYK.

V prípade, že potrebujete poradiť pri tlačových výstupoch, naši grafici vám vedia pomôcť.

Aký formát digitálnych súborov akceptujete?

V prípade digitálnych súborov akceptujeme takmer všetky formáty: JPEG, PNG, SVG, AI, EPS, PDF a ďalšie.

Ako vám môžem poslať tlačové výstupy, logá, fotografie a ďalšie prílohy?

Všetky potrebné prílohy nám môžete odovzdať osobne na USB, emailom alebo cez, ktorúkoľvek cloud službu verejným zdielaním url. V prípade, že vaša príloha je veľmi veľká, odporúčame použiť zdarma službu www.wetransfer.com (do 2GB.)

Potrebujem grafika, viete mi pomôcť?

Áno, pracujeme s tímom kvalitných a kvalifikovaných grafikov s dlhoročnými skúsenosťami. V prípade, že sa rozhodnete pre naše grafické služby, je dobré mať pripravenú aspoň základnú predstavu. Ak dodávate materiály ako logo, najlepšie je vo vektore/krivkách pre zachovanie 100% kvality. V prípade obsahu, si vždy skontrolujte gramatiku na kontrolnom výstupe ako aj všetky ostatné detaily. V prípade fotiek, prosíme dodať fotky a obrázky v najväčšom možnom rozlíšení.

V prípade, že potrebujete grafiku na mieru a reprezentujete veľkú spoločnost alebo korporáciu, informujte sa prosím predom na vašom marketingovom oddelení o pravidlách brandingu vašej firmy. V prípade, že máte vypracovaný “branding sheet, style & usage” alebo iný manuál k brandingu, prosím pošlite nám ho. Naši grafici, budú postupovať v takomto prípade presne podľa vašich reklamných a marketingových pokynov.

NAVŠTÍVTE NÁŠ E-SHOP

Ponúkame široký sortiment darčekových a reklamných predmetov s vlastným dizajnom a potlačou.
V prípade špecializovaných požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.