Reklamné Predmety
so zmyslom

Reklamné a darčekové predmety s vlastnou potlačou
Contact

REKLAMNÉ PREDMETY, DARČEKY
A MERCHANDISING

Od počiatočného vyhľadania výrobcu a dizajn až po tlač a produkciu, každý krok na ceste je riadený našim skúseným tímom špecialistov merchandisingu.

Prokast-SK je distribútor marketingových a reklamných predmetov, darčekov a darčekových košov a merchandising s vlastným logom a brandingom. V našom online-katalógu ponúkame tisícky produktov k dodaniu ihneď. V prípade špeciálnych požiadaviek, vieme váš produkt zrealizovať priamo od výrobcu, na mieru.

Reklamné a darčekové predmety

Ponúkame široký sortiment reklamných a darčekových predmetov s vlastným dizajnom a potlačou. Medzi najoblúbenejšie produkty patria:

Akciové Produkty

Pozri si našu sekciu s akciovou ponukou na reklamné predmety.

Výpredaj

Výpredaj viac ako 150 reklamných predmetov za zvýhodnené ceny až do 56% z pôvodnej ceny. Tovar dostupný iba do vypredania zásob.

Contact

NENAŠLI STE VHODNÝ REKLAMNÝ PRODUKT?

Ak ste nenašli požadované reklamné predmety, alebo v prípade, že máte špeciálnú predstavu. Ponúkame výrobu reklamných predmetov na mieru, presne podľa vašich požiadaviek.

UKÁŽKA NAŠICH REKLAMNÝCH PREDMETOV

AKO OBJEDNAŤ?

Máte záujem o naše služby? Pred objednávkou odporúčame prečítať si postup objednávky, kde nájdete všetky dôležité informácie.